Termíny aktuálně pořádaných seminářů a akcí naleznete v sekci Aktuality.
Zde si můžete vámi vybraný seminář objednat.

JEDNODENNÍ SEMINÁŘE

Jednodenní seminář je celodenní výukový program skládající se z teoretické a praktické části. V teoretické části jsou vysvětleny základy psychických funkcí, jevů a procesů, stejně jako metody a postupy systému mentálního tréninku GIBU akademie. Praktická část obsahuje soubor speciálně cílených technik a cvičení. Každý seminář je zaměřen na konkrétní oblast a téma. Odnesete si zkušenost a návod jak na sobě pracovat.

DVOUDENNÍ SEMINÁŘE

Tento pobytový seminář je složen z několika hlavních bloků a témat. Jedná se o velmi intenzivní program s maximálním efektem pro docílení požadovaných osobnostních změn. V teoretické části jsou vysvětleny základy psychických funkcí, jevů a procesů, stejně jako metody a postupy systému mentálního tréninku GIBU akademie. Praktická část obsahuje speciálně cílené techniky a cvičení. Z dvoudenního semináře si odnesete obsáhlejší soubor technik, návodů a zkušeností jak na sobě pracovat.

SPECIÁLNÍ SEMINÁŘE

Tyto speciální programy doplňují a rozšiřují semináře GIBU akademie.

PROGRAM PRO FIRMY

Program je stavěn na zakázku s možností výběru témat podle nabídky seminářů Gibu akademie.  Odhalte s námi skrytý potenciál duševních sil a poznejte fascinující možnosti vaší mysli. Ukážeme vám metody a techniky jak na sobě pracovat a rozvíjet se. Užijte si s námi chvíle plné energie, zábavy, humoru a dobrodružství.